Pěstujeme, zpracováváme a dodáváme
český chmel nejlepší kvality
pivovarům napříč celým světem

Náš chmel

Náš chmel pěstujeme výhradně v těch nejlepších lokalitách žatecké chmelařské oblasti, zejména v Podlesí a Údolí Zlatého potoka. Vhodná poloha a kvalitní péče o chmel jsou zárukou té nejlepší jakosti námi pěstovaného chmele.

Produkty a služby

Vlastní produkci i produkci jiných pěstitelů zpracováváme v našem zpracovatelském závodě v Hořesedlech, který byl postaven v roce 2012 v prostorách bývalého brownfieldu. Závod a klimatizovaný sklad jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které zaručují tu nejlepší kvalitu finálního produktu, granulí typu 90 a typu 45.

Chmel následně dodáváme do pivovarů napříč celým světem, od těch nejmenších až po největší pivovarnické nadnárodní skupiny.

„Je snadné zajistit, aby bylo pivo hořké, ale pouze žatecký chmel té nejvyšší jakosti mu dokáže dát plnou chuť, bohatý bouquet, příjemnou hořkost a jemné tóny.”

–Dr. Karel Osvald

Aktuality

O nás

Jsme malý tým, který dělá svou práci srdcem. Záleží nám na tradici českého chmelařství a na zachování jeho mimořádného renomé ve světě, tak aby si lidé po celém světě i nadále mohli při těch správných příležitostech vychutnávat to nejlepší pivo.